LogowanieZarząd Spółdzielni

Statystyka strony

Użytkowników : 2499
Artykułów : 179

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj126
mod_vvisit_counterWczoraj164
mod_vvisit_counterTen tydzień290
mod_vvisit_counterOstatni tydzień1005
mod_vvisit_counterTen Miesiąc3638
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc4162
mod_vvisit_counterWszystko512491


Informujemy, że w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, Administratorem Państwa danych osobowych (ADO) jest Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa, z siedzibą w Gostyninie przy ul. Spółdzielczej 5, NIP 775-001-08-39, REGON 000491914.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach i w zakresie związanym z ustawową i statutową działalnością GSM w oparciu między innymi o ustawę z dnia 16 września 1982r. Prawo spółdzielcze, ustawę z dnia 15 grudnia 2000r. o spółdzielniach mieszkaniowych, Statut GSM oraz inne przepisy prawa powszechnie obowiązującego, a także w celach archiwalnych i statystycznych oraz dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.

Dane będą przetwarzane przez ADO na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych/RODO), w okresie realizacji celu przetwarzania, a po tym czasie w okresach dopuszczalnych przepisami prawa.

Odbiorcami udostępnianych przez Państwa danych mogą być podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa (m.in. Sądy, Prokurator, Policja, Komornik Sądowy, organy Krajowej Administracji Skarbowej, opieka społeczna) oraz podmioty związane z działalnością Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych – między innymi podmioty świadczące usługi: informatyczne, w zakresie odczytów i rozliczeń zużycia mediów, ubezpieczenia mieszkania, przeglądu instalacji, monitoringu wizyjnego, kancelarie notarialne.

Jednocześnie ADO informuje, że osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do przenoszenia danych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji celu przetwarzania. ADO informuje również, że w oparciu o dane osobowe nie będą podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany, nie będą one przedmiotem sprzedaży ani udostępniania podmiotom zewnętrznym, za wyjątkiem podmiotów i okoliczności ich ujawnienia przewidzianych przepisami prawa.

ADO wyznacza Inspektora Ochrony Danych Osobowych odpowiedzialnego za zapewnienie przestrzegania przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych, z którą można skontaktować się pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
                                                                                                                                      Zarząd GSM
 

Rada Nadzorcza

Opinie prawne

Walne Zgromadzenie

On-line

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Protokoły ze spotkań z mieszkańcami